fen 44

Dziś w programie Koloseum ogłoszone zostaną data, lokalizacja i nazwiska pierwszych bohaterów gali FEN 44

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 listopada 2022

Dziś wieczorem na łamach programu Koloseum ogłoszone zostaną: data, lokalizacja oraz nazwiska pierwszych uczestników gali FEN 44. Jednym z głównych tematów programu będzie także gala Polsat Boxing Promotions 13.

W części poświęconej pięściarstwu gościem Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka będzie były pięściarz Przemysław Saleta, aktualnie pracujący jako ekspert Polsatu Sport. W studiu telewizyjnym pojawi się także Miłosz Grabowski, niepokonany pięściarz który zawalczy na gali PBP 13. To właśnie w magazynie Koloseum ogłoszone zostanie nazwisko kolejnego rywala Grabowskiego.

Ponad to w programie dojdzie do łączenia z Bartłomiejem Raśkowiczem, świeżo upieczonym brązowym medalistą mistrzostw świata juniorów w boksie olimpijskim.

Ogłoszenia związane z FEN.

W części poświęconej MMA w studiu pojawi się Tomasz Marciniak, a także Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl, odpowiedzialny za analizy pojedynków na eventach UFC.

To jednak nie wszystko, głównym gwoździem programu będą bowiem ogłoszenia związane z federacją Fight Exclusive Night. To właśnie na łamach magazynu Koloseum poznamy nazwiska bohaterów gali FEN 44, oraz lokalizację i datę pierwszego wydarzenia w 2023 roku.

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl i Polsat Box Go. Początek o 20:15. 

Zostaw ocenę
0
0