dyrektor ksw o walce w brudnym ulicznym boksie na ksw epic

Dyrektor KSW o potencjalnej walce w brudnym ulicznym boksie na KSW EPIC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2024

Wojsław Rysiewski był gościem Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. Dyrektor KSW skomentował pomysł rzucony przez Adama Soldaeva.

Po gali XTB KSW 90 w Warszawie przyszedł czas na tradycyjne podsumowanie wydarzenia. Wojsław Rysiewski był gościem Artura Mazura gdzie omówił galę, która odbyła się w sobotę na Torwarze.

Nie był to jednak jedyny temat rozmowy, gdyż dyrektor KSW odpowiedział także na sporo pytań dotyczących kolejnych gal i zestawień.

W pewnym momencie padło pytanie o potencjalny pojedynek Adama Soldaeva z Danielem Tarchilą na gali KSW EPIC. Zawodnik WCA chciałby stoczyć walkę z Mołdawianinem na tak zwanych zasadach brudnego ulicznego boksu, w małych rękawicach z dozwolonymi łokciami i backfistami.

W taki sposób temat skomentował dyrektor KSW.

– Jesteśmy umówieni na rozmowę w tym tygodniu. Kwestie budżetowe i też jakiś decyzji moich szefów. Ja mam jakieś tam pomysły, no będziemy rozmawiać. Wszystko jest w grze.

Dyrektor sportowy federacji KSW nie przekreślił zatem szans na takie starcie. Wojsław Rysiewski zaznaczył, że wpływ na ewentualną decyzję o podpisaniu umów na ten pojedynek może mieć budżet założony przez właścicieli na wydarzenie w Gliwicach.

Co sądzisz o takim pomyśle i zasadach walki?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments