Ismagulov zakończył karierę

Dwunasty w rankingu kategorii lekkiej Damir Ismagulov niespodziewanie ogłasza zakończenie kariery!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 stycznia 2023

Damir Ismagulov, notowany na dwunastym miejscu rankingu kategorii lekkiej niespodziewanie ogłosił zakończenie kariery. Reprezentujący Kazachstan 31- latek był niepokonany od sześciu lat jednak w grudniu przegrał z Armanem Tsarukyanem. Ismagulov zdradził powody swojej decyzji.

Urodzony w rosyjskim Orenburgu reprezentant Kazachstanu zamieścił informację na temat przejścia na emeryturę na swoim profilu na instagramie. Ismagulov jako powód takiej decyzji podał problemy zdrowotne. Zawodnik nie zdradził jednak co dokładnie mu dolega.

„Niestety z powodu okoliczności i problemów zdrowotnych jestem zmuszony zakończyć karierę sportową. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli ze mną bez względu na wyniki walk, którzy szczerze mi kibicowali i martwili się o mnie. To była ciekawa podróż, chwila, którą warto wspominać . Uściski dla wszystkich.”

Ismagulov miał na koncie wyśmienitą serię 19-kolejnych zwycięstw, którą na gali UFC Fight Night 216 zastopował utalentowany Arman Tsarukyan. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć zawodnikowi dużo zdrowia.

Zostaw ocenę
0
0