oktagon 37 ostrawa

Dwóch Polaków w rozpisce gali Oktagon 37

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2022

Dwóch Polaków znalazło się w rozpisce gali Oktagon 37. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia w Ostravar Arena w leżącej 15 kilometrów od polskiej granicy Ostrawie. Obaj reprezentanci Polski zawalczą na karcie wstępnej.

Adam Pałasz (7-1) zmierzy się z Tadejem Dajcmanem (5-2). Zawodnik Rio Grappling Wrocław stanie w szranki z pogromcą Kamila Mindy. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Mający za sobą występy na galach FEN i ACA Pałasz będzie faworytem tego pojedynku.

Robert Bryczek (14-5) stanie w szranki z Algierczykiem Abdelem Rahmane Driai (7-1). Zawodnik z Bielska-Białej dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem. Bryczek rozpoczął zawodową karierę sześć lat wcześniej od „Silverbacka”. Dla Polaka będzie to już piąta walka dla organizacji Oktagon, niestety do tej pory zanotował na galach za naszą południową granicą zaledwie jedną wygraną.

Na gali będzie jeszcze jeden polski „akcent” – reprezentujący Niemcy, lecz posiadający polskie korzenie Konrad Dyrschka (14-2) zmierzy się z Janem Sirokym (12-13).

Graficzny fightcard gali.

Zostaw ocenę
0
0