Dustin Poirier UFC

Dustin Poirier zadebiutuje w nowej roli na UFC 287!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2023

Dustin Poirier walczy w organizacji UFC od dwunastu lat. Przez tak długi okres czasu „Diament” wypracował sobie status gwiazdy i wciąż pozostaje topowym zawodnikiem kategorii lekkiej. Mimo to Poirier nigdy nie miał okazji ku temu by pojawić się i pracować przy gali UFC w innej roli, teraz w najbliższy weekend w Miami wreszcie się to zmieni.

Portal MMAJunkie poinformował, że Dustin Poirier zadebiutuje jako analityk w trakcie gali UFC 287. Były tymczasowy mistrz organizacji w kategorii lekkiej będzie mógł się sprawdzić w nowej roli w towarzystwie doświadczonego dziennikarza Michaela Eavesa oraz weterana Dina Thomasa, który od lat pracuje przy transmisjach gal UFC w roli eksperta/analityka.

Za komentarz gali UFC 287 odpowiadać będą Jon Anik, Joe Rogan oraz Daniel Cormier. Dla Rogana będzie to zatem szybki powrót po nieobecności na UFC 286 w Londynie, Joe od lat nie lata na zagraniczne gale, z których zrezygnował przez wzgląd na inne obowiązki.

Tradycyjnie anonserem gali sprzedawanej w systemie PPV będzie Bruce Buffer natomiast reporterką odpowiadającą za wywiady przed, w trakcie oraz po gali będzie Megan Olivi.

Zostaw ocenę
0
0