dustin poirier ujawnia propozycję wielkiej walki

Dustin Poirier ujawnia propozycję wielkiej walki!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 listopada 2023

Dustin Poirier w rozmowie z Mikem Heckiem ujawnił propozycję wielkiej walki z Islamem Makhachevem. Hunter Campbell dyrektor organizacji UFC dzwonił do Amerykanina by ten „uratował” main event gali UFC 294.

Dustin Poirier jeden z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych zawodników UFC w kategorii lekkiej zdradził, że otrzymał ofertę wielkiej walki z Islamem Makhachevem na gali UFC 294. „Diament” w trakcie rozmowy z Mikem Heckiem z portalu MMAFighting ujawnił kiedy otrzymał propozycję uratowania main eventu gali w Abu Dhabi.

Zawodnik American Top Team zdradził, że telefon zadzwonił zaledwie kilka godzin po jego powrocie na Florydę.

„Zadzwonili do mnie w dniu, w którym wylądowałem na Florydzie. Zaledwie 2-3 godziny po tym jak sprawdzałem mieszkanie w którym się zatrzymałem. Poleciałem do klubu bo miałem przerwę od treningów i chciałem się poruszać, wróciłem z treningu, zacząłem się rozpakowywać, patrzę dzwoni Hunter. Byłem naładowany emocjami, odebrałem telefon i powiedziałem zróbmy to.”

Dustin Poirier podkreślił jednak, że nie miał obiecanej walki z Makhachevem. Hunter Campbell zapytał zawodnika o to czy jest dostępny, zainteresowany pojedynkiem i czy mógłby wejść na zastępstwo:

„Później było cicho, nagle zaczęły się pojawiać newsy na temat rewanżu. Natomiast Hunter nie mówił mi, że to ja jestem gościem, który będzie się bił, po prostu pytał czy mogę to zrobić. Powiedział, żeby dać mu jeden dzień, więc myślę że po prostu czekał na to, aż Alexander Volkanovski zgodzi się na ofertę.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments