Dustin Poirier opublikował zdjęcie swojej nogi! Przekazał dobre informacje

S
0
Opublikowano: 07 grudnia 2022

Wszyscy fani, którzy martwią się stanem zdrowia Dustina Poiriera mogą odetchnąć. Sam zawodnik poinformował, że już niebawem wyjdzie ze szpitala. Wczorajsze zdjęcie mogło na to nie wskazywać.

Jak informowaliśmy wczoraj, były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC i dwukrotny pretendent do pełnoprawnego tytułu, Dustin Poirier, wylądował w niedzielę w szpitalu. Zawodnik trafił tam zaledwie kilka tygodni po „Walce Miesiąca”, którą stoczył w listopadzie z Michaelem Chandlerem.

Zawodnik American Top Team poinformował kibiców, że sytuacja zrobiła się naprawdę poważna. Amerykańscy dziennikarze ustalili, że „The Diamond” nabawił się infekcji stopy, co u samego fightera doprecyzował Brett Okamoto ze stacji ESPN:

– Powiedział mi, że to gronkowiec, ale jego organizm w ostatnich 24 godzinach nie przyjmuje antybiotyku. Przechodzi kolejne badania krwi, ma nadzieję, że dzisiaj dostanie jakieś odpowiedzi.

Co gorsza, Dustin Poirier zamieścił przed kilkunastoma godzinami zdjęcie swojej stopy, prawdopodobnie po jednym z zabiegów. Mówiąc delikatnie – nie wyglądała ona najlepiej…

Na całe szczęście organizm czołowego zawodnika wagi lekkiej UFC zaczął w końcu reagować pozytywnie. Sam Dustin poinformował o tym swoich kibiców dodając, że niedługo wychodzi ze szpitala!

– Antybiotyki działają. Jutro rano wychodzę ze szpitala! – napisał na Twitterze.

Zostaw ocenę
0
0