Dariush wytypował faworyta UFC 291

Dustin Poirier odpowiedział na wyzwanie Gaethjego! „Jeśli zadzwonią z propozycją, to…”

S
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Dustin Poirier odpowiedział Justinowi Gaethjemu na wyzwanie! Czy zobaczymy hitowy rewanż?

Popularny „The Highlight” wrócił w miniony weekend na ścieżkę zwycięstw po fenomenalnym trzyrundowym boju z Rafaelem Fizievem. Przed nim to „Ataman”, który w zawodowej karierze miał tylko jedną porażkę, był faworytem. Panowie „dowieźli” i dali kapitalną walkę w stójce, często idąc cios za cios. Sędziowie nie byli jednomyślni i większościową decyzją wygrał Gaethje.

Na konferencji prasowej po UFC 286 Justin zaznaczył, że w kontekście kolejnego pojedynku patrzy przed, a nie za siebie. Wskazał też dwóch rywali, z którymi chciałby się ponownie zmierzyć:

„Zrobiłem, co musiałem. Zawalczyłem z zawodnikiem, który jest niżej w rankingu. Teraz uważam, że w 100 procentach zasługuję, by walczyć kimś nade mną. Z przegranym Oliveria vs Dariush. Wolałbym nie walczyć z Dariushem, kocham tego gościa. Myślę, że pokona Oliveirę. Walczyłem z nim jak kompletny idiota, więc chciałbym zawalczyć z Oliveirą jeszcze raz. Dustin Poirier też jest dobrą opcją.”

Poirier reaguje na wyzwanie!

„The Diamond” odpowiedział na wyzwanie „The Highlighta” w niedawnym wywiadzie, którego udzielił kanałowi FanSided MMA. Zawodnik American Top Team był drugim w karierze, który pokonał Gaethjego, a miało to miejsce w 2018 roku.

„To walka, która powoduje zdenerwowanie. Słyszę to nazwisko i czuję nerwy, ale to motywacja. Takich walk chcę. Tak samo miałem z Chandlerem. Usłyszałem jego nazwisko i poczułem dreszczyk nerwów, bo zdaję sobie sprawę z tego, jak niebezpieczne są takie walki. To mnie nakręca.”

„Właśnie tak mam z Justinem. Jeśli zadzwonią z propozycją walki i jego nazwisko padnie przez słuchawkę, to może do tego dojdzie. Zobaczymy.”

Zostaw ocenę
0
0