dustin poirier o czwartej walce z mcgregorem

Dustin Poirier o czwartej walce z McGregorem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2024

Dustin Poirier wypowiedział się na temat potencjalnej czwartej walki z Conorem McGregorem. Amerykanin nie jest zainteresowany pojedynkiem.

Dustin Poirier powróci do octagonu organizacji UFC na gali UFC 302. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w Prudential Center, a Poirier stanie przed szansą odebrania mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej Islamowi Makhachevowi.

Dziennikarze stacji ESPN zapytali Dustina Poiriera o ewentualny czwarty pojedynek z Conorem McGregorem. Jak się szybko okazało Diament nie jest już zainteresowany walkami z Irlandczykiem.

– Myślę, że ten statek już odpłynął. Chcę tylko i wyłącznie zdobyć pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Nie czuję już potrzeby, żeby ponownie z nim walczyć. Nie potrzebuję takiej złej energii w moim życiu.

Poirier zwrócił uwagę na bardzo ważny fakt związany z trash talkiem oraz notorycznym obrażaniem rywali przez McGregora. Walcząc z innymi topowymi przeciwnikami Poirier może spokojnie przygotowywać się do walk, a także podejść do rywali z szacunkiem wiedząc, że i oni mu ten szacunek okazują.

Dustin Poirier to jeden z weteranów kategorii lekkiej, który powoli zbliża się do zakończenia kariery. Niewykluczone, że jeśli przegra walkę na UFC 302 to podejmie decyzję o zostawieniu rękawice w octagonie.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments