dustin poirier o czwartej walce z conorem mcgregorem

Dustin Poirier o czwartej walce z Conorem McGregorem – „Zamknąłbym mu gębę raz na zawsze”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 listopada 2023

Dustin Poirier był jednym z kilku zawodników, którzy pojawili się w roli widzów na gali UFC Vegas 82. Megan Olivi, reporterka UFC skorzystała z okazji i zapytała zawodnika czy przyjąłby ofertę na czwartą walkę z Conorem McGregorem.

Dustin Poirier od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce zawodników kategorii lekkiej. „Diament” jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych zawodników organizacji UFC. Poirier ma w rekordzie wygrane nad takimi fighterami jak: Bobby Green, Anthony Pettis, Max Holloway (dwukrotnie), Eddie Alvarez, Dan Hooker, Michael Chandler czy Conor McGregor (dwukrotnie).

Megan Olivi, reporterka organizacji UFC zapytała Poiriera właśnie o rywalizację z ostatnim z wymienionych. Olivi była ciekawa czy Dustin przyjąłby ofertę na czwartą walkę z Conorem McGregorem.

Oto co odpowiedział Diament:

„Prawdopodobnie powiedziałbym tak, zamknąłbym mu gębę raz na zawsze. Natomiast myślę, że nawet jakbym mu nakopał do dupy to i tak chodziłby i gadał. Zobaczymy. Czy walka McGregor vs. Chandler została oficjalnie potwierdzona? Nie wiem co się dzieje między nimi. To byłaby wielka walka. W mojej rywalizacji z Conorem jest 2 do 1 dla mnie, więc nie widzę powodów ku czwartemu starciu jednak jeśli by do niego doszło to także byłoby ogromne wydarzenie.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments