mcgregor poirier fundacja

Dustin Poirier na temat McGregora i TUFa: „Wbiłbym gwóźdź do trumny”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2023

Dustin Poirier był gościem w radiowym podcaście MMA on SiriusXM. „Diament” został zapytany o to czy otrzymał ofertę pracy w The Ultimate Fighter naprzeciw Conora McGregora. Co na ten temat powiedział Amerykanin?

Dustin Poirier to topowy zawodnik kategorii lekkiej organizacji UFC. „Diament” w przeszłości walczył także w kategorii piórkowej, a ostatnimi czasy zapowiadał, że w zasadzie nie ma dla niego różnicy w jakiej dywizji walczy i mógłby równie dobrze toczyć boje w kategorii do 77 kilogramów.

Dustin Poirier był gościem w radiowym podcaście MMA on SiriusXM, gdzie został zapytany o to czy podjąłby się pracy trenera w nowym sezonie TUFa. Oto co powiedział Amerykanin:

„Nie wiem, ale szczerze mogę wam powiedzieć, że nie spytali mnie o to bym był trenerem naprzeciw teamu Conora McGregora. To mogę wam przekazać. Jest jak jest pokonałem gościa dwa razy z rzędu, Myślę, że chcieli mu dać innego rywala, może kogoś z kim łatwiej będzie miał wygrać. Nie znam ich motywów. Natomiast gdyby zaoferowali mi tę pracę to bym ją przyjął.”

Dopytany o to dlaczego przyjąłby ofertę, co byłoby decydujące czy kolejna walka z Conorem, czy pradca trenera, a może kombinacja obu, Poirier odpowiedział:

„Kombinacja obu tych rzeczy, wbiłbym gwóźdź do trumny.”

Zostaw ocenę
0
0