Droga do KSW 75: David Martinik i Kamil Szkaradek

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 września 2022

Do ciekawego starcia w kategorii koguciej dojdzie podczas gali KSW 75 w Nowym Sączu. Znany fanom KSW David Martinik przywita debiutującego w okrągłej klatce, niepokonanego Kamila Szkaradka.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

David Martinik zadebiutował w KSW w roku 2021 i już w pierwszej walce zderzył się z wymagającym Pawłem Polityłą. Po trzech rundach mocnej walki musiał uznać wyższość Polak w klatce. 25-letni Czech w drugim boju dla KSW wyszedł do bardzo doświadczonego Lemmy’ego Krušiča i nie tylko odbił się po przegranej, ale też zrobił to w świetnym stylu. Już w pierwszej rundzie pojedynku pokonał rywala przez techniczny nokaut.

Po dwóch walkach w KSW David stoczył pojedynek w Czechach, ale przegrał og na punkty. Potem wrócił do KSW i w styczniu tego roku zmierzył się z Patrykiem Surdynem. Niestety i tym razem walka nie ułożyła się po myśli Davida.

David ma dziś na swoim koncie dziewięć zawodowych pojedynków. Zanim zadebiutował w profesjonalnych bojach, zdobywał doświadczenie w MMA na arenie amatorskiej. Wywalczył tytuł mistrza Polski i Europy w tej formule. Wywodzi się natomiast z taekwondo, w którym wiele razy wygrywał mistrzostwa Republiki Czeskiej.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4158

Zostaw ocenę
0
0