ksw 75 soldaev vs polischuk

Droga do KSW 75 – Adam Soldaev i Oleksii Polischuk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 października 2022

Mocne starcie młodych talentów będzie jedną z walk gali KSW 75. W boju tym Adam Soldaev zmierzy się z mistrzem organizacji Armia Fight Night, Oleksiejem Polischukiem.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

Adam Soldaev ma za sobą debiut w organizacji KSW. Zawodnik uważany za jeden z największych talentów młodego pokolenia wkroczył do okrągłej klatki podczas gali KSW 67 i zmierzył się w niej z Pascalem Hintzenem. Od początku walki potężne ciosy i kopnięcia dosłownie śmigały w klatce. W pewnej chwili Adam trafił rywala silnym ciosem, a potem dołożył do tego latające kolano. Niemiec przetrwał trudny moment i walka na chwilę się uspokoiła. Szybko jednak Adam trafił ponownie potężnym prawym, a Pascal padł na matę. Nokaut w wykonaniu Adama został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru lutowej gali KSW.

Adam miał powrócić do walk na sierpniowej gali KSW 73, ale ostatecznie musiał wycofać się z pojedynku. Teraz jednak po raz drugi wejdzie do klatki i spróbuje przedłużyć serię swoich wygranych do siedmiu. 25-latek trenujący na co dzień w Warszawie pozostaje niepokonany od roku 2016. Soldaev tylko raz, w swojej pierwszej profesjonalnej walce, musiał uznać wyższość rywala. Po tym potknięciu ruszył przez świat mieszanych sztuk walki jak burza i wydaje się być nie do zatrzymania.

Adam Soldaev jest zawodnikiem, który przybył do Polski z Czeczeni. Już w Polsce, w obozie dla uchodźców, zaczął swoją przygodę z matą judo i sportami walki. Potem przyszła fascynacja MMA i pierwsze amatorskie boje. Ostatecznie zanim Adam wszedł do zawodowego świata mieszanych sztuk walki, wygrał dwanaście starć na zawodach amatorskich. Zwyciężył też w Amatorskim Pucharze KSW.

https://www.kswmma.com/news/4168

Zostaw ocenę
0
0