ksw 74 koziorzebski vs meek

Droga do KSW 74: Kacper Koziorzębski i Emil Meek

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 sierpnia 2022

Starcie Kacpra Koziorzębskiego z Emilem Meekiem miało odbyć się podczas gali KSW 72, ale ostatecznie dojdzie do niego podczas zbliżającego się KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.

Bilety na KSW 74 w sprzedaży na ebilet.pl.

Tuż przed lipcową galą KSW 72 Emil Meek, jeden z najpopularniejszych norweskich zawodników MMA, doznał rozcięcia pod okiem, które wykluczyło go z walki. Kacper i jego zespół chcieli poczekać na powrót Emila do zdrowia i w związku z tym bój został przełożony. Teraz obaj panowie są gotowi na prawdziwą wojnę w klatce, do której dojdzie już 10 września.

Zaraz po odwołaniu boju z Meekiem na gali KSW 72, Kacper Koziorzębski zapowiedział, że robi sobie dosłownie tydzień przerwy od treningów i wraca na salę, aby dalej szlifować formę na walkę z Norwegiem. Pochodzący z Wrocławia zawodnik cieszy się, że będzie mógł zawalczyć blisko domu, bo liczy na mocne wsparcie swoich kibiców.

Koziorzębski jest po wygranej nad Hubertem Szymajdą, którego pokonał w styczniu podczas gali KSW 66. Dzięki temu zwycięstwu Kacper powrócił na drogę tryumfów po dwóch przegranych z rzędu, które zanotował w walkach z Ionem Surdu i Marcinem Krakowiakiem. Przed tymi pojedynkami Kacper w pięknym stylu pokonał Adama Nidźwiedzia. Dla Kacpra był to debiut w organizacji KSW, do której wszedł będąc na fali czterech wygranych z rzędu.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4114

Zostaw ocenę
0
0