ksw 66 materla vs radcliffe

Droga do KSW 66 – Michał Materla i Jason Radcliffe

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 stycznia 2022

Wielki powrót byłego mistrza wagi średniej, Michała Materli, szykuje się na galę KSW 66. Rywalem legendy polskiego MMA będzie słynący z posyłania przeciwników na deski, Jason Radcliffe.

Bilety na galę KSW 66 w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay.

Walka dla fanów i przed własną publicznością zawsze była czymś szczególnym dla Michała Materli. Byłego mistrza nie mogło więc zabraknąć na gali organizowanej w jego rodzinnym Szczecinie. Podczas pierwszego wydarzenia KSW w tym miesicie Materla był jedną z głównych gwiazd eventu i tym razem będzie tak samo.

Michał Materla ostatni raz w KSW walczył w listopadzie 2020 roku. Zmierzył się wówczas z mistrzem wagi półśredniej, Roberto Soldiciem. W okrągłej klatce musiał jednak uznać wyższość młodego czempiona.

Po tym starciu Materla zawalczył pod szyldem organizacji EFM Show i pokonał Moise Rimbona. Nie była to pierwsza walka Michała dla EFM. Wcześniej zdobył tam też pas mistrzowski wagi średniej.

Teraz jednak Michał wraca do KSW, z którym jest związany prawie od samego początku istnienia organizacji. Po raz pierwszy zawalczył na gali KSW 6 i wygrał turniej wagi średniej pokonując w jedną noc trzech rywali. Ostatecznie Michał stoczył dwadzieścia pięć pojedynków pod skrzydłami KSW. Zdobył pas mistrzowski wagi średniej. Toczył boje, które na stałe wpisały się do historii polskiej MMA. Zdobywał bonusy za walki i nokauty wieczoru i chociaż wywodzi się z brazylijskiego jiu-jitsu często w klatce pokazywał, że stójkowe wojny nie są mu obce.

Pełny artykuł pod linkiem

https://www.kswmma.com/news/3786

Zostaw ocenę
0
0