Droga do KSW 58 – Salahdine Parnasse i Daniel Torres

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2021

Ponad rok fani KSW czekali na powrót do klatki mistrza wagi piórkowej. Już podczas gali KSW 58 Salahdine Parnass stanie do obrony swojego pasa w starciu z nieprzewidywalnym Danielem Torresem.

Niepokonany Salahdine Parnasse w roku 2020 nie pojawił się w klatce KSW. Francuz borykał się z kontuzją nogi i nie mógł regularnie trenować. Gdy zakończył jednak rehabilitację i wrócił do pełnej sprawności, ruszył z przygotowaniami do kolejnego mistrzowskiego boju.

Parnasse dla organizacji KSW walczył już pięć razy. W ostatnim boju na gali KSW 52 zmierzył się z bardzo doświadczonym Ivanem Buchingerem i po raz kolejny udowodnił jak fenomenalnym jest zawodnikiem. Francuz wyraźnie dominował nad Słowakiem i rozbił go na przestrzeni pięciu rund mistrzowskich.

We wcześniejszym pojedynku Salahdine w pięknym stylu zdominował Romana Szymańskiego. Wygrał z nim przez nokaut już w drugiej rundzie starcia i wywalczył tymczasowy pas wagi piórkowej.

Slahdine Parnasse trafił do KSW w roku 2017 i w debiucie dla organizacji pokonał Łukasza Rajewskiego. Następnie zmierzył się z byłym mistrzem organizacji Arturem Sowińskim i również  po tym starciu jego ręce zostały uniesione w geście zwycięstwa.

Pełny artykuł dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3434

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments