Dricus Du Plessis Jon Jones

Dricus du Plessis o Jonie Jonesie przed UFC 285: „Myślę, że będziemy zszokowani…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Dricus du Plessis to kolejny z zawodników organizacji UFC, który wypowiedział się na łamach mediów na temat Jona Jonesa. Afrykaner ma swoje zdanie na temat byłego mistrza kategorii ciężkiej i w rozmowie z dziennikarzami szczerze je wyraził.

Na gali UFC 285 Dricus du Plessis zmierzy się z Derekiem Brunsonem. Gala jest tak mocno obsadzona, że starcie Afrykanera z Amerykaninem znalazło się w karcie wstępnej wydarzenia. Nie przeszkodziło to jednak „Stillknocksowi” w zachowaniu dobrego humoru. Dricus wypowiedział się na temat powrotu Jona Jonesa:

„Myślę, że Jon Jones wraca po to by zwyciężyć. Jestem jego wielkim fanem, zawsze byłem. Myślę, że będziemy zszokowani (tym co zaprezentuje Jones). On po prostu już teraz jest dla mnie najlepszym zawodnikiem w historii MMA i wraca po to by udowodnić wszystkim, że tak jest. Spodziewam się, że jak odniesie zwycięstwo to nikt nie będzie już temu zaprzeczał.”

Skąd taka pewność du Plessisa. Oto w jaki sposób zawodnik z RPA motywuje swą opinię na temat byłego kingpina kategorii półciężkiej:

„Myślę, że ma zbyt bogaty arsenał technik na to co posiadają pozostali ciężcy w UFC. Inni zawodnicy zawsze opierają się wyłącznie na sile.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 285?

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0