dricus du plessis do adesanyi bądź słowny i walcz ze mną

Dricus du Plessis do Adesanyi: „Bądź słowny i walcz ze mną!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2024

Dricus Du Plessis był gościem w podcaście Hustlers Corner. W trakcie rozmowy Afrykaner zwrócił się do Israela Adesanyi by ten dotrzymał słowa i wyszedł do walki mistrzowskiej.

Dricus Du Plessis mistrz organizacji UFC w kategorii średniej skupia się aktualnie na zaleczeniu urazów i wypełnia obowiązki medialne w RPA promując swą osobę w programach telewizyjnych oraz podcastach.

„Stillknocks” był gościem w podcaście Hustlers Corner. Du Plessis oczekuje, że jego pierwszą obroną mistrzowskiego pasa będzie walka z Israelem Adesanyą. Dricus chce by do tego pojedynku doszło w Republice Południowej Afryki.

– Mówiłeś, że przeciągniesz moje zwłoki przez całe RPA. Bądź słowny i walcz ze mną, zróbmy to!

Dricus wyjaśnił także dlaczego nie wziął walki na gali UFC 300 mówiąc, że kontuzje nóg uniemożliwiły mu rozpoczęcie przygotowań do jubileuszowego wydarzenia. Du Plessis potwierdził jednak, że rozmowy na temat powrotu już trwają.

– Rozmawiamy i negocjujemy. Ludzie chcą zobaczyć ten pojedynek. Ja zmierzę się z każdym kogo przede mną postawią. Chcę bić się z najlepszymi zawodnikami. W głębi serca chciałbym zawalczyć z tym rywalem, z którym walki oczekują moi fani.

Zapytany o to ile walk chciałby jeszcze stoczyć w tym roku Dricus przyznał, że dwa pojedynki byłyby idealne. Powrót w czerwcu lub w lipcu, a następnie kolejny pojedynek pod koniec roku.

– Teraz mam małą przerwę, muszę się zregenerować i zaleczyć urazy. Chcę jednak stoczyć jeszcze dwie walki w tym roku, to byłoby dla mnie idealne rozwiązanie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments