Bellator Lima Van Steenis

Douglas Lima vs. Costello Van Steenis na gali Bellatora w Paryżu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2023

Douglas Lima, były mistrz kategorii półśredniej stoczy kolejny bój w klatce organizacji Bellator. „Phenom” na gali Bellatora w Paryżu zmierzy się z Costello Van Steenisem. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Wydarzenie odbędzie się 12 maja w Accor Arenie.

Organizacja Bellator kompletuje kartę walk gali, która odbędzie się 12 maja w Accor Arenie w Paryżu. Do bogatej rozpiski, która zawiera już takie pojedynki jak Mousasi vs. Edwards czy Outlaw vs. Barnaoui dołączą kolejne uznane nazwiska.

Starający się uratować kontrakt z organizacją Bellator Douglas Lima (32-11) przejdzie do kategorii średniej na starcie z Costello Van Steenisem (14-2). Doświadczony Brazylijczyk przegrał cztery kolejne pojedynki po decyzjach sędziowskich. Wydaje się, że „Phenom” odczuwa już powoli trudy toczenia walk na tak długim dystansie bo jest jednym z niewielu zawodników na świecie, którzy stoczyli siedem pięciorundowych walk MMA w ciągu pięciu lat, Ogólnie rzecz biorąc po raz ostatni pojedynek z udziałem Douglasa skończył się w pierwszej rundzie w… 2013 roku.

Holender Van Steenis we wrześniu wrócił do klatki Bellatora po ponad dwuletniej przerwie i udusił Kamila Oniszczuka. „Spaniard” ma na swoim koncie osiem wygranych w dziewięciu ostatnich pojedynkach i nie ukrywa mistrzowskich aspiracji, aby jednak liczyć się w walce o najwyższe cele należy przejść przeszkodę w postaci byłego mistrza. Van Steenis ma jednak spore wsparcie gdyż do gali będzie się przygotowywał wspólnie z Gegardem Mousasi, który wystąpi w main evencie.

Karta główna:

Gegard Mousasi vs. Fabian Edwards
Sidney Outlaw vs. Mansour Barnaoui
Douglas Lima vs. Costello van Steenis
Thibault Gouti vs. Kane Mousah

Karta wstępna:

Saul Rogers vs. Davy Gallon
Jose Augusto vs. Simon Biyong

Zostaw ocenę
0
0