Donald Cerrone: „Chcę odejść ze sportu na własnych warunkach. Realnie patrząc mam przed sobą 4-5 walk i czeka mnie emerytura”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2020

Donald „Cowboy” Cerrone wypowiedział się na temat swej słabej passy. 37-letni Amerykanin w pięciu ostatnich występach zanotował cztery porażki i remis. Cowboy uważa jednak, że zamierza walczyć jeszcze przez kilka lat:

„Chcę odejść ze sportu na własnych warunkach. Realnie patrząc mam przed sobą 4-5 walk i czeka mnie emerytura. Nie interesuje mnie co inni sądzą na ten temat, wiem że mogę bić się jeszcze przez dwa lata i zamierzam to zrobić. Czuję się tak jakbym był blisko końca tunelu, już nie jestem w jego środku, nie jestem w momencie, w którym miałbym przed sobą wiele ważnych decyzji i wiele pojedynków przed sobą. Za największą porażkę uznaję przegraną w starciu z McGregorem, ale ja ponownie potrzebuję takiej motywacji, chcę walczyć na największych galach PPV. Mamy listopad, jestem od dłuższego czasu w treningu, czuję się świetnie, ważę zaledwie 175 funtów, także nawet teraz wystarczyłoby mi 8 czy 12 tygodni na pełne przygotowanie do walki, potrzebuję po prostu terminu. Najbliższe dwa lata to będzie moja ostatnia przygoda, zróbmy to!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments