Don Diego w KSW? Prezes GROMDY otwarty na rozmowę z organizacją!

S
1
Opublikowano: 19 lipca 2023

Prezes organizacji GROMDA Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu.pl, gdzie udzielił długiego wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu. Poruszona została między innymi kwestia dalszej kariery „Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn był bohaterem walki wieczoru ostatniej gali federacji walk na gołe pięści. Uznawany za najlepszego bijoka fighter zmierzył się z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem, z którym wygrał po poddaniu przez narożnik w 5. rundzie. Tym samym „Don Diego” został niekwestionowanym mistrzem GROMDY.

Kubiszyn przez pewien czas flirtował też z MMA i dwukrotnie mierzył się w świecie freak fightów. O jego osobie sporo mówiło się też w kontekście KSW, gdzie w czerwcu zadebiutował też znany z GROMDY Patryk „Gleba” Tołkaczewski. O zainteresowaniu Mateuszem mówił też niedawno matchmaker polskiej federacji, Wojsław Rysiewski.

Czy „Don Diego” trafi do KSW? O to między innymi zapytany został prezes największej polskiej organizacji walk na gołe pięści w rozmowie z Fansportu.pl. Mariusz Grabowski poruszył wiele wątków, a rozmowę znajdziecie poniżej.

Cały wywiad z Mariuszem Grabowskim obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Don Diego musialby dostac jakiegos ogorka bo w MMA zostal poskladany przez Janikowskiego.