gromda 17 don diego vs balboa 2 piątek 31 maja

Don Diego vs Balboa 2 – wielki rewanż odbędzie się 31 maja na GROMDA 17!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2024

Organizacja GROMDA ogłosiła oficjalny termin rewanżowego starcia Don Diego vs Balboa. Druga walka Kubiszyna z Domalikiem odbędzie się 31 maja na gali GROMDA 17.

O tym, że dwaj najlepsi zawodnicy organizacji GROMDA spotkają się ponownie w ringu wiedzieliśmy już od gali GROMDA 16. To właśnie wtedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz i ogłoszono, że na kolejnej gali Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik zmierzą się po raz drugi.

Don Diego vs Balboa 2 – 31 maja na GROMDA 17

Wielki rewanż odbędzie się 31 maja na gali GROMDA 17. Dziś pojawiło się oficjalne potwierdzenie kolejnego „krwawego piątku”. W pierwszej walce górą był Don Diego, który wygrał przez TKO w piątej rundzie. Narożnik Domalika widząc jak porozbijany jest ich zawodnik rzucił wtedy ręcznik chcąc uchronić Balboę przed większym uszczerbkiem na zdrowiu. Na ten moment znamy jedynie nazwiska bohaterów walki wieczoru tego wydarzenia.

Tradycyjnie organizacja GROMDA udostępniła ograniczoną ilość biletów na to wydarzenie. Dostęp na event można wykupić na portalu ebilet. Pula biletów jest limitowana jeśli, więc chcecie wybrać się do Miasta Grzechu to musicie się pospieszyć. Bilet możecie kupić klikając w TEN LINK.

Wkrótce zostanie także uruchomiona sprzedaż PPV na galę GROMDA 17. Wydarzenie tradycyjnie będzie można oglądać wyłącznie na GROMDA.tv.

Kto wygra walkę Don Diego vs. Balboa 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments