don diego ostro o vasylu nabrał sterydów video

Don Diego ostro o Vasylu: „Nabrał sterydów i zaczęło mu świrować w głowie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2024

Mateusz Kubiszyn mocno skrytykował Vasyla Halycha. Zdaniem Don Diego pochodzący z Ukrainy zawodnik nie okazuje szacunku przeciwnikom.

Mateusz Kubiszyn jest mistrzem organizacji GROMDA. W piątek 31 maja na gali GROMDA 17 popularny „Don Diego” stanie do obrony mistrzowskiego trofeum w rewanżowym pojedynku z Bartłomiejem Domalikiem.

Kubiszyn był gościem online na kanale FanSportu. W trakcie rozmowy Mateusz został zapytany o ewentualny rewanż z Vasylem Halychem. Don Diego w przeszłości znokautował tego zawodnika w piątej rundzie.

Mateusz Kubiszyn nie jest chętny na drugie starcie z Vasylem i ostro skrytykował Ukraińca:

– Vasyl niech sobie powalczy już wiemy gdzie! Tutaj najzwyczajniej w świecie chodzi o ten brak szacunku. Jeśli wielokrotnie mówimy, że GROMDA charakteryzuje się tym, że łamiemy sobie kości, naprawdę brutalnie ze sobą walczymy i okazujemy sobie szacunek, to ja tego szacunku wymagam. Wymagam go do mistrza.

Kubiszyn kontynuował swą wypowiedź wskazując kto jego zdaniem jest bliżej walki o mistrzowski pas.

– Mistrzem nie jest ten, który będzie bluzgać, będzie wyzywać innych. Dostał w czapkę, przeprosił i później nabrał więcej sterydów i znowu zaczęło mu świrować w głowie. Z Bartkiem potrafimy normalnie rozmawiać. Oddajemy siebie w ringu, bo najzwyczajniej w świecie darzymy siebie szacunkiem. A ten kundel najzwyczajniej w świecie niech wyjeżdża „tam”. (…) Jak dla mnie bliżej walki o pas jest „Joker”, niż Vasyl.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
17
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments