dominick reyes wypadł z ufc atlantic city menifield nowy rywal

Dominick Reyes wypadł z rozpiski gali UFC w Atlantic City – Carlos Ulberg z nowym rywalem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2024

Dominick Reyes z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z rozpiski gali UFC, która odbędzie się 30 marca w Atlantic City. Machmakerzy UFC szybko znaleźli nowego rywala dla Carlosa Ulberga.

Absencja Dominicka Reyesa sprawiła, że w karcie walk gali UFC w Atlantic City wiele się zmieniło. Zamiast powrotu doświadczonego zawodnika po serii porażek, otrzymamy starcie dwóch fighterów którzy są niepokonani w pięciu ostatnich występach.

Carlos Ulberg ma na koncie serię pięciu zwycięstw z rzędu. „Black Jag” pokonał kolejno: Cheranta, Nchukwiego, Negumereanu, Potierię oraz Junga. 30 marca na gali w Atlantic City Ulberg spróbuje pokonać nowego rywala, który w przeciwieństwie do poprzednich jest notowany w TOP 15 rankingu kategorii półciężkiej.

Alonzo Menifield ma niemal równie doskonałą passę co Ulberg. „Atomic” wygrał dwie walki, następnie zremisował z Jimmym Crutem i później dołożył do rekordu dwa kolejne zwycięstwa. Dzięki serii dobrych występów Amerykanin plasuje się aktualnie na 12. miejscu w rankingu LHW.

Do walki Ulberg vs. Menifield dojdzie 30 marca na gali UFC w Atlantic City. W walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Sean Brady i Vicente Luque.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments