devin haney vs ryain garcia kursy bukmacherskie typowanie

Devin Haney vs Ryan Garcia – kursy bukmacherskie na walkę o pas WBC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 kwietnia 2024

Devin Haney i Ryan Garcia stoczą pojedynek o pas WBC w kategorii super lekkiej. Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Haney vs Garcia.

Devin Haney stanie do obrony mistrzowskiego pasa WBC w dywizji super lekkiej. W niedzielny poranek (czasu polskiego) Haney zmierzy się z Ryanem Garcią. Skonfliktowani zawodnicy mocno się nienawidzą, a podczas ważenia po intensywnym face-offie, pięściarze musieli zostać rozdzieleni.

Haney – Garcia: kursy bukmacherskie

TYPYKURSYBUKMACHER
Devin Haney1.08SUPERBET
Ryan Garcia6.50SUPERBET

Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Devin Haney vs Ryan Garcia. Bukmacherzy widzą wyraźnego faworyta w Devinie Haneyu. Panujący mistrz często pozwala sobie na ataki słowne w kierunku rywali jednak nie można mu odebrać tego, że do sportu podchodzi niezwykle profesjonalnie.

Zupełnym przeciwieństwem Haneya jest Ryan Garcia, który „wjechał” na ważenie w trybie imprezowym, co poskutkowało znacznym przekroczeniem limitu wagowego. Utalentowany „King Ryan” nie wydaje się być odpowiednio przygotowany do starcia, a fani uważają, że zawodnik ma problemy psychiczne.

Devin Haney powinien pewnie obronić mistrzowski tytuł. Stawiamy na wygraną mistrza przed czasem. Jest to bardzo korzystna opcja, gdyż kurs jest zdecydowanie wyższy od standardowego.

NASZ TYP: Devin Haney przed czasem – kurs w Superbet 2.05.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments