derrick lewis vs jailton almeida nowym main eventem ufc

Derrick Lewis vs. Jailton Almeida nowym main eventem gali UFC w Sao Paulo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 października 2023

Derrick Lewis wskoczył do rozpiski gali UFC w Brazylii w zastępstwie za Curtisa Blaydesa. Pojedynek Derric Lewis vs. Jailton Almeida będzie nowym main eventem wydarzenia w Sao Paulo. Gala odbędzie się w sobotę 4 listopada.

Derrick Lewis stoczy swoją trzecią walkę w octagonie w 2023 roku. 38-letni „The Black Beast” zastąpi Curtisa Blaydesa w rozpisce gali UFC w Sao Paulo. Lewis zmierzy się z Jailtonem Almeidą. Amerykanin przerwał w lipcu passę trzech kolejnych porażek i udowodnił, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w rozgrywce między topowymi ciężkimi!

Dla Brazylijczyka jest to bez wątpienia niekorzystna zmiana, gdyż Blaydes jest notowany na piątym miejscu rankingu i wygrana nad nim zapewniłaby „Malhadinho” spory awans. Derrick Lewis plasuje się na dziesiątej pozycji, a więc tuż za Almeidą, warto jednak pamiętać, że zawodnik z Houston jest niezwykle doświadczony i bardzo niebezpieczny w stójce.

32-letni Jailton Almeida jest uznawany przez wielu za jednego z trzech rywali, którzy mogą stanowić najcięższe wyzwanie dla Jona Jonesa. Sam fakt, że zawodnik z Bahii jest wymieniany przez ekspertów obok takich nazwisk jak Sergey Pavlovich i Tom Aspinall jest sporym wyróżnieniem.

Walka Derrick Lewis vs. Jailton Almeida odbędzie się 4 listopada w Sao Paulo. Wszystkie wydarzenia organizowane przez UFC możesz oglądać i obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji gry bez ryzyka i wyślij pierwszy kupon. Obstaw galę UFC tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments