Derrick Lewis ufc kontrakt

Derrick Lewis odejdzie z UFC?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 lipca 2023

Derrick Lewis wypełnił kontrakt z UFC efektowną i szybką wygraną na gali UFC 291. Czy Lewis odejdzie z najlepszej ligi MMA na świecie? Zawodnik wypowiedział się na ten temat w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami.

„The Black Beast” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników kategorii ciężkiej organizacji UFC. Na gali UFC 291 Lewis przerwał serię trzech kolejnych porażek. Po wygranym pojedynku z Marcosem Rogerio de Limą amerykańscy dziennikarze zapytali Derricka czy podjął decyzję na temat tego czy zostanie w UFC, a może planuje odejście do innej organizacji?

Wygrana nad Brazylijczykiem była drugim zwycięstwem Lewisa w sześciu ostatnich startach. Niewykluczone zatem, że Amerykanin przyjął odpowiednią taktykę na dyskusję z mediami wiedząc, że inne organizacje raczej nie zaoferują 38-letniemu zawodnikowi tak dużych pieniędzy jakie ten zarabia w najlepszej lidze MMA na świecie.

Jak skomentował sprawę Lewis?

„Mam nadzieję, że zostanę w UFC, lubię atmosferę w tej organizacji, lubię ludzi, którzy pracują w UFC. Wszyscy są cool, są dla mnie mili poza dziennikarzami. Tak naprawdę wy reporterzy jesteście dupkami, jebać was wszystkich. Powinienem stąd wyjść w tej chwili, ale zostanę, więc zadawajcie dalej te swoje pytania.”

W dalszej części wypowiedzi Lewis przyznał, że liczy na kolejną passę zwycięstw, która umożliwi mu szansę stoczenia walki o pas mistrzowski. Amerykanin dodał, że trenował ciężko do walki z Brazylijczykiem, gdyż w ostatnim czasie przegrywał z zawodnikami, z którymi powinien wygrywać bez najmniejszych problemów.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments