Dereck Chisora chce zmierzyć się z Francisem Ngannou! Proponuje walkę w boksie i MMA

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 17 stycznia 2023

Dereck Chisora zabrał głos w sprawie pojedynku z Francisem Ngannou. Za pośrednictwem social mediów potwierdził, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem UFC.

Podczas konferencji prasowej po ostatniej gali UFC Vegas 67 szef organizacji Dana White potwierdził, że nie udało mu się dogadać z Ngannou w sprawie przedłużenia kontraktu i Kameruńczyk został wolnym zawodnikiem, który może teraz poszukać nowego pracodawcy.

Pięściarz otwarty na walkę z byłym mistrzem UFC

Na ten moment nie wiadomo, na jaki krok zdecyduje się Ngannou. Bez wątpienia dostał już oferty z największych organizacji MMA i jak wiemy, interesują się nim także federacje walk na gołe pięści. Sam fighter miał również w planach starcia bokserskie.

Głośno było m.in. o jego potencjalnym pojedynku z Tysonem Furym, jednak na ten moment pięściarz skupia się na walce z Ołeksandrem Usykiem o miano niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej.

Chęć pojedynku z Ngannou wyraził inny brytyjski bokser. Za pośrednictwem Instagrama Dereck Chisora zabrał głos i potwierdził, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem UFC. Co ciekawe, jest gotowy stoczyć jedną walkę na ringu, a druga w oktagonie.

Spróbuję zawalczyć z Francisem Ngannou. Chcę zrobić to w MMA i w boksie – przyznał podczas transmisji live na Instagramie.

Słowa Chisory skomentował inny pięściarz Dillian Whyte, który stwierdził, że może stoczyć z nim pojedynek w formule MMA. Kibice jednak bez wątpienia woleliby zobaczyć konfrontację boksera z byłym mistrzem największej organizacji na świecie niż walkę dwóch pięściarzy debiutujących w klatce.

Źródło: Instagram

Zostaw ocenę
0
0