denis labryga to jest plan załęckiego mindy i oknińskiego

Denis Labryga: „To jest plan Załęckiego, Mindy i Oknińskiego. To wszystko jest ukartowane.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 października 2023

Denis Labryga stoczy pojedynek z Kamilem Mindą na gali Clout MMA 2. Zawodnicy spotkają się w co-main evencie gali w Płocku. Labryga udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że Załęcki, Minda i Okniński wspólnie uknuli plan przeciwko niemu.

Denis Labryga i Kamil Minda zmierzą się w drugiej z walk wieczoru gali Clout MMA 2 w Płocku. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 października.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa oraz dzień medialny przed galą. Denis Labryga udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Labryga został zapytany o to czy nie przeszkadza mu, że jest rozpraszany i atakowany z kilku stron zarówno przez swojego rywala jak i przez Denisa Załęckiego.

Denis Labryga przed walką z Kamilem Mindą

„Ja to już powiedziałem na konferencji, że to jest ich plan: Denisa Załęckiego, Kamila Mindy i trenera Oknińskiego. Trener Okniński z Mindą zapowiedzieli, że nie będę mógł spać po nocach, że wyjdę zaspany. Tutaj sobie wiesz życzą słodko, pierdząco powodzenia w waleczkach. Tutaj są kasowane jakieś wywiady jak Minda się wypowiadał na temat Załęckiego. Także to wszystko jest ukartowane ja się tym nie przejmuję. Mam to z tyłu głowy i co i 28 będę się z nim napie*dalał.”

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments