Denis Labryga MMA

Denis Labryga po dwóch walkach w Wotore zmienia organizację i zmierzy się z byłym strongmanem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2023

Denis Labryga znany fanom sportów walki ze startów na galach WOTORE zmienia organizację oraz zasady walki. Wygląda na to, że 27-letni zawodnik z Głogowa idzie drogą przeciwną do zawodników zza oceanu i założy małe rękawice by stoczyć pojedynek w MMA.

Denis Labryga to zawodnik, który w ostatnich miesiącach poświęca sporo czasu na rozwój oraz na treningi w całej Polsce. Najczęściej widywany w warszawskim WCA Głogowianin zaliczył także obóz z Berserkerami prowadzony przez Piotra Bagińskiego, czy treningi pod okiem Pawła Derlacza, jednego z dwóch głównych trenerów olsztyńskiego Arrachionu. Labryga wszystkie sportowe wyprawy dokumentuje na swoim profilu na instagramie.

27-letni fighter świetnie spisywał się na macie Wotore, gdzie dwukrotnie rozbijał ciosami Piotra Więcławskiego. Jedną z walk możecie zobaczyć tutaj.

Mało kto spodziewał się jednak, że po sukcesach w Wotore Labryga zdecyduje się na „założenie” rękawic. Tak się jednak stanie na gali High League w Katowicach gdzie utalentowany zawodnik zmierzy się z byłym strongmanem Konradem Karwatem.

Na ten moment wiadomo, że pojedynek odbędzie się na zasadach MMA jednak długość rund będzie krótsza i zamiast standardowych pięciu będą one trzy minutowe.

Tak Labryga skomentował zestawienie:

„Tak jak na załączonym obrazku silny jak tur, targający tiry i samoloty, jest u mnie na celowniku Konrad Karwat. 18 marca w Katowickim Spodku będę chciał tego silnego gościa ubić, nie lekceważę go i przygotowuje się do niego solidnie, jak i do każdego mojego kolejnego przeciwnika, tu niema żartów jest to waga ciężka. Do zobaczenia na miejscu.”

Zostaw ocenę
0
0