darren till vs magomed ismailov rosja

Darren Till kontra Magomed Ismailov na gali w Rosji

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2023

Do sieci trafiły informacje o tym, że Darren Till może zawalczyć na gali w Rosji. Rywalem weterana organizacji UFC miałby być Magomed Ismailov, doświadczony 37-letni zawodnik, który prywatnie jest przyjacielem Mameda Khalidova.

Darren Till nie walczył od grudnia 2022 roku, czyli w zasadzie od momentu zwolnienia z UFC po porażce z Dricusem du Plessisem. Anglik, który w pewnym momencie był uznawany za wielki talent przegrał pięć z sześciu ostatnich walk i jego notowania zdecydowanie spadły.

Ostatnimi czasy sporo mówiło się o ewentualnym występie zawodnika w walkach na gołe pięści, czasem o angaż fightera starały się również mniejsze organizacje MMA. W planach była także walka z Mikem Perrym na gali Misfits Boxing. Wydawało się, że nic z tego nie wyjdzie jednak wczoraj do sieci trafiła informacja świadcząca o tym, że Darren Till zawalczy na gali w Rosji.

Anglik ma zmierzyć się z mocnym 37-letnim weteranem Magomedem Ismailovem. Zawodnik ten ma na rozkładzie wiele znanych nazwisk. Ismailov pokonał między innymi Vyacheslava Vasilevsky’ego, Aleksandra Emeliananko, Ivana Shtyrkova, Aleksandara Ilicia i Alexandra Shlemenko.

Doświadczony Ismailov walczy w ostatnich latach zarówno w boksie jak i w MMA, a pojedynek ten może odbyć się na przykład na zasadach bokserskich z tą różnicą, że zawodnicy założą małe rękawice do MMA. Może to być również pełnoprawny bój MMA. Póki co nie ma szczegółów na ten temat, brak również ewentualnej daty pojedynku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments