Daniel Skibiński po porażce na cage warriors 157

Daniel Skibiński skomentował porażkę na gali Cage Warriors!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lipca 2023

Daniel Skibiński na łamach swoich mediów społecznościowych skomentował porażkę na gali Cage Warriors w Londynie. Polak niestety przegrał przez nokaut w drugiej rundzie co prawdopodobnie przekreśliło jego szansę na angaż w UFC. Popularny „Skiba” poszedł jednak o krok dalej komentując swój występ.

Niestety to nie był udany występ Daniela Skibińskiego. Polak na gali Cage Warriors 157 w Londynie przegrał przez nokaut w drugiej rundzie. Dedykowany artykuł na ten temat wraz z materiałem video znajdziecie tutaj. Łotewski Express rozjechał Daniela Skibińskiego na gali Cage Warriors w Londynie!

Teraz Skibiński skomentował swoją porażkę na łamach social mediów. Zawodnik poszedł o krok dalej niż fani i eksperci, którzy komentowali, że ciężko będzie teraz o wymarzony angaż w UFC. Daniel przewiduje, że to najpewniej jego koniec w organizacji Cage Warriors!

„Skończyłem po raz kolejny na tarczy. Zawalczyłem zdecydowanie poniżej swoich umiejętności i oczekiwań. Zawiodłem sam siebie oraz Was dlatego przepraszam. Muszę teraz chwile odpocząć i przemyśleć następne ruchy. Prawdopodobnie jest to koniec przygody z Cage Warriors ale moja historia trwa nadal. Czekają na mnie kolejne wyzwania. Podziękowania dla trenerów, sparingpartnerów, sponsorów i wszystkich, którzy mnie wspierają i mi dopingują, dziękuję. Bądźcie zdrowi!”

Liczymy na to, że popularny „Skiba” szybko wróci do pełni zdrowia, a następnie odbuduje się walcząc na galach MMA w Polsce. Jeśli faktycznie ma dojść do rozstania z Cage Warriors to może warto już teraz pomyśleć o startach na galach organizacji FEN lub pojedynku z innym sportowcem na jednej z freakowych gal.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments