Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki Clout MMA 2 Płock

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – 28 października na Clout MMA 2 w Płocku na zaskakujących zasadach!

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 07 września 2023

Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki jednak spotkają się w klatce! Zawodnicy zmierzą się 28 października na gali Clout MMA 2 w Płocku! Daniel Omielańczuk poinformował o zestawieniu na swoich social mediach. Reguły pojedynku są bardzo zaskakujące. Zdecydowano się bowiem na zasady, które mogą się zmienić w trakcie walki!

O walce Omielańczuk vs. Załęcki mówiło się od dłuższego czasu. Podczas pierwszego spotkania twarzą w twarz doszło do awantury zainicjowanej przez freak fightera. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj. Awantura! Denis Załęcki zaatakował Daniela Omielańczuka na face-to-face.

Później sprawa mocno się skomplikowała przez niechęć Denisa Załęckiego do toczenia pojedynku na zasadach K-1. Freak fighter narzekał co spowodowało wieść o tym, że do starcia jednak nie dojdzie. Daniel Omielańczuk był mocno rozczarowany tą sytuacją. Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – walka odwołana! „Czuję się oszukany…”

Teraz wreszcie okazało się, że organizacja Clout MMA podjęła starania o doprowadzenie do tej walki i do starcia ma dojść na gali Clout MMA 2 w Orlen Arenie w Płocku. Wydarzenie odbędzie się 28 października. Zaskakujące są zasady tego pojedynku. Ustalono, że walka zacznie się w boksie, zawodnicy założą małe rękawice, a walka została zakontraktowana na trzy rundy.

Jeśli jednak „Bad Boy” ponownie zapomni na jakie reguły podpisał kontrakt i spróbuje zaatakować Omielańczuka kopnięciem lub przenieść walkę do parteru wtedy po takiej „nielegalnej akcji” walka zostanie wznowiona jednak już na zasadach MMA!

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Zostaw ocenę
4
7
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eru
10 miesięcy temu

Daniel olej typa. Nie zmienia się zasad w trakcie meczu/spotkania/walki….

DON
Reply to  Eru
10 miesięcy temu

W każdej płaszczyźnie wygra z bed bojem. Będzie duże upokorzenie.

Murzyn
10 miesięcy temu

Daniel … mu tak że nie będzie mógł się ruszać