Daniel Omielańczuk odchodzi z KSW ogłoszenie

Daniel Omielańczuk odchodzi z KSW! Oficjalne ogłoszenie.

Bartosz Sobczak
4
Opublikowano: 19 lipca 2023

Daniel Omielańczuk zakończył swoją przygodę w federacji KSW. Popularny zawodnik kategorii ciężkiej będzie kontynuował karierę w innej organizacji. Informacja została oficjalnie potwierdzona na profilu KSW na twitterze.

Daniel Omielańczuk to niezwykle doświadczony zawodnik kategorii ciężkiej. Zawodnik reprezentujący WCA Team notował wygrane na galach tak prestiżowych organizacji jak UFC i ACA. Daniel od wiosny 2022 roku związany był z federacją KSW.

Młodsi fani mogą tego nie pamiętać, więc przypominamy, że była to już druga przygoda Omielańczuka z federacją Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Daniel stoczył dwie walki w KSW w 2009 roku na gali KSW 12: Najman vs. Pudzianowski.

Daniel Omielańczuk odchodzi z KSW. Oficjalne ogłoszenie

W oficjalnym oświadczeniu federacji KSW możemy przeczytać:

„Ogłoszenie! Federacja KSW pragnie poinformować, że Daniel Omielańczuk nie jest już naszym zawodnikiem. Dziękujemy Daniel za stoczone walki i cieszymy się, że byłeś przez lata częścią KSW. Powodzenia w dalszej karierze i do zobaczenia na naszych galach już w innym charakterze!”

Od dłuższego czasu mówiło się o przejściu Daniela do jednej z organizacji freakowych w celu stoczenia pojedynku z Denisem Załęckim. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lukas
11 miesięcy temu

Skoro nic nie pokazał to po co mieli go trzymać

Budzik
Reply to  Lukas
11 miesięcy temu

Stary to idź pokaż 💪👍naj krytykować to co powiesz najmanowi😂😂 napisałem z małej litery bo to mały człowiek Daniela znam że szkoły też chłop ma swój wiek trochę zrozumienia mordeczko pozdrawiam siamanko

Sozou
11 miesięcy temu

I dobrze bo już wszyscy go leją

DON
11 miesięcy temu

Szkoda ze zdrowie nie pozwala walczyc na bardzo dobrym poziomie. Mam nadzieje ze jednak jeszcze zobaczymy go w klatce lub ringu.