daniel omielańczuk o denisie załęckim naprawde go nienawidzę

Daniel Omielańczuk o Denisie Załęckim: „Powiedział za dużo. Naprawdę go nienawidzę…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Daniel Omielańczuk znalazł chwilę czasu na to by spotkać się z Michałem Tuszyńskim, reporterem portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy zawodnik WCA Team opowiedział między innymi o tym dlaczego nienawidzi Denisa Załęckiego.

Daniel Omielańczuk i Denis Załęcki zmierzą się na gali Clout MMA 2. Omielańczuk jest weteranem takich organizacji jak UFC, ACA czy KSW. Zawodnik WCA Team otwarcie przyznaje, że Denis Załęcki jest pierwszym rywalem, którego szczerze nienawidzi.

Jaki jest główny powód tego, że Załęcki zaszedł tak mocno Omielańczukowi za skórę? Wszystkiego dowiecie się z zamieszczonego poniżej wywiadu.

Daniel Omielańczuk o nienawiści do Denisa Załęckiego:

„Naprawdę go nienawidzę, bo dlaczego miałbym sportowców nienawidzić, którzy tak samo trenowali tak ciężko jak ja. Tak samo wychodzili i zostawiali swoje zdrowie (w klatce). Tutaj mam pierwszy raz tak, że aspekty poza sportowe mi nie pasują. On powiedział za dużo i tyle, nienawidzę go za to jak się w stosunku do mnie zachował i za to jakim jest człowiekiem.”

Daniel Omielańczuk vs. Denis Załęcki – zagraj bez ryzyka!

Clout MMA można obstawić na stronie eFortuna.pl. Zarejestruj się i obstaw trzy pierwsze zakłady bez ryzyka. Wytypujesz poprawnie – wygrywasz, a jeśli nie będziesz miał szczęścia i kupon okaże się przegrany to Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

Obstaw walkę Omielańczuk vs. Załęcki. Zagraj bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments