Daniel Omielańczuk o Załęckim ministrant Rydzyka

Daniel Omielańczuk: „Denis Załęcki to ministrant Rydzyka!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Daniel Omielańczuk był kolejnym gościem w studiu telewizyjnym FanSportu! Zawodnik WCA Fight Team w długiej rozmowie wypowiedział się między innymi na temat Denisa Załęckiego. Wiadomo, że obaj od dłuższego czasu budują grunt pod walkę. Co na temat Załęckiego powiedział Daniel?

Daniel Omielańczuk w długiej rozmowie z Arturem Przybyszem nie omieszkał poruszyć tematu Denisa Załęckiego. Zawodnik federacji KSW w mocnych słowach skomentował zachowanie i podejście freak fightera.

Doświadczony zawodnik, który walczył w UFC, ACA, a aktualnie reprezentuje KSW zmiażdżył Załęckiego, który co rusz zaczepia go w wywiadach oraz na łamach mediów społecznościowych. Omielańczuk nie uważa Denisa za sportowca, ani nawet za freak fightera:

Ja jeszcze długo będę w takiej formie, że na niego wystarczy. Ja nie będę opowiadał, że chcę z nim wyjaśniać na ulicy, bo to jest słabe. Nie mam na niego ciśnienia sportowego. Nie jest sportowcem, freak fighterem też nie jest. Czasami mi się wydaje, że on był ministrantem u Rydzyka, przez to mu się tak odłożyło na głowie.

Daniel Omielańczuk o Załęckim – pełny wywiad!

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments