chimaev khamzat

Daniel Cormier: „Jeśli Khamzat Chimaev pokona Paulo Costę…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lipca 2023

Daniel Cormier odniósł się na łamach swojego kanału na youtubie do walki Khamzata Chimaeva z Paulo Costą. Amerykanin ma jasne zdanie na temat tego zestawienia. Popularny DC wskazał co stanie się jeśli Chimaev wygra ten pojedynek.

Parę dni wstecz, Dana White, prezes organizacji UFC oficjalnie potwierdził walkę Khamzat Chimaev vs. Paulo Costa. Do pojedynku zawodników kategorii do 84 kilogramów dojdzie w październiku na gali UFC 294 w Abu Dhabi.

Podczas gali UFC w Londynie na temat tego zestawienia wypowiedział się jeden z jego bohaterów, czyli Khamzat Chimaev. Niepokonany fighter powiedział. Khamzat Chimaev przed walką z Paulo Costą: „Sprawię, że się popłacze. Nikt go nie lubi”

Do tego zestawienia odniósł się Daniel Cormier, który zdaje się mieć jasne zdanie na temat tego co stanie się w przyszłości.

„Nie rozumiem dlaczego Khamzat Chimaev miał tak długą przerwę od startów w MMA. Nie wiem czemu pauzował po walce z Kevinem Hollandem. Wiemy jednak, że udowodnił swą wartość w pojedynku z Gilbertem Burnsem. Khamzat pokonał Durinho, który postawił twarde warunki. Także jeśli teraz wygra z Paulo Costą to będzie jasna sprawa. Khamzat Chimaev będzie pretendentem do walki o pas mistrzowski. Pewnie zmierzy się z wygranym pojedynku Adesanya vs. Du Plessis.”

Zostaw ocenę
1
6
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments