daniel cormier jake paul

Daniel Cormier: „Jake Paul trenował zapasy w Ohio, to kolebka tego sportu w USA.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2023

Daniel Cormier w przeszłości miał spory zatarg z Jakem Paulem. Na jednej z gal UFC o mało nie doszło między nimi do bijatyki, na całe szczęście gdy awantura zaczęła się rozkręcać to panowie zostali rozdzieleni przez ochronę i osoby znajdujące się w pobliżu. Jak się jednak okazuje jest to już melodia przeszłości, a w ostatnim czasie obaj panowie wysyłali do siebie wiadomości.

Kiedy na gali UFC 261 Jake Paul i Daniel Cormier stanęli w oko w oko na trybunach wydawało się, że konflikt między zawodnikami się zaogni. Tak się jednak nie stało wszystko ucichło, a sam DC na swoim kanale na youtube powiedział, że w trakcie ostatnich rozmów i wiadomości Paul okazał mu wiele szacunku.

„Kilka tygodni temu wysyłaliśmy sobie wiadomości, chodziło o występ Jake’a w podcaście DC & RC. Teraz on podpisał kontrakt z PFL i choć kiedyś mieliśmy o sobie złe zdanie, teraz muszę przyznać, że traktował mnie z dużym szacunkiem, naprawdę to była rozmowa na poziomie. Nie kłóciliśmy się, nie było spiny.”

Później popularny DC odniósł się do tego czy wierzy w to, że Jake Paul faktycznie stoczy walkę na zasadach MMA. Oto co powiedział Cormier:

Wiele osób zadaje pytanie na temat tego czy Jake naprawdę wejdzie do klatki i zawalczy w MMA. Wielu pięściarzy mówi o tym, a później tego nie robi. Jedna rzecz o Jake’u, która go wyróżnia, on trenował zapasy w Ohio, a to kolebka tego sportu w USA, tam jest wiele bardzo mocnych liceów. Zarówno Jake jak i jego brat Logan byli solidnymi zapaśnikami, więc powiem tak. Choć Jake Paul robi wiele rzeczy tylko po to by narobić szumu to w tym wypadku wierzę, że on naprawdę zawalczy w MMA, w PFL.”

źródło:

Zostaw ocenę
0
0