Grasso, Moreno, Rodriguez White

Dana White ze złą wiadomością dla trojga mistrzów UFC: „Nie wiem czy mamy to w planach”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2023

Dana White ma złą wiadomość dla trojga mistrzów organizacji UFC. Mowa tu o Alexie Grasso, Brandonie Moreno i Yairze Rodriguezie. Co przekazał w wypowiedzi prezes najlepszej ligi MMA na świecie?

Zarówno Yair Rodriguez jak i Alexa Grasso wspominali, że chcieliby stoczyć walkę na gali UFC w Meksyku. Nie może to dziwić, gdyż oboje walczyli na ostatniej gali UFC, która odbyła się w ich kraju, we wrześniu 2019 roku. Nowa mistrzyni kategorii muszej rzuciła nawet, że ponownie pasowałby jej wrześniowy termin. Wydaje się bowiem, że nie będzie lepszego momentu na to by organizacja wróciła do Meksyku.

Dana White mocno wcisnął jednak hamulec komentując możliwość organizacji kolejnej gali w Meksyku. Co prezes UFC powiedział na ten temat?:

„Oczywiście bardzo chcielibyśmy wrócić do Meksyku i zorganizować tam walki mistrzowskie jednak nie wiem czy mamy to w planach. Budujemy tam Performance Institute, wszystko będzie piękne, nie mogę się doczekać, aż będziecie mogli zobaczyć ten obiekt. Mamy trzech meksykańskich mistrzów, powinniśmy się tam wybrać, a przynajmniej zorganizować świętowanie Cinco De Mayo jednak nawet to się nie udało. Meksyk jest dla mnie ważnym rynkiem, wychowałem się oglądając walki meksykańskich pięściarzy. Anglia i Meksyk są dla mnie bardzo ważne i spodziewałem się przełomu na tych rynkach wcześniej. Niestety pewne rzeczy zajmują więcej czasu niż byśmy chcieli, wiem o tym bo sam jestem niecierpliwy.”

Zostaw ocenę
0
0