dana white zdradził potencjalny termin walki jones vs miocić

Dana White zdradził potencjalny termin walki Jon Jones vs Stipe Miocić!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2024

Dana White był gościem w podcaście Maxa Crosby. Odpowiadając na pytania prowadzącego dyrektor zarządzający UFC zdradził potencjalny termin walki Jon Jones vs Stipe Miocić.

Pierwotnie do pojedynku Jonesa z Miociciem miało dojść na listopadowej gali UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Niestety Jon nabawił się kontuzji w trakcie przygotowań. Podczas treningu zapaśniczego Jones zerwał mięsień piersiowy i musiał poddać się operacji.

Zaskakująco Miocić nie pozostał w karcie walk, a zdecydował się poczekać na pojedynek z Jonesem. Dana White podjął zatem decyzję o tym, aby odłożyć to starcie w czasie do momentu, w którym lekarze dopuszczą Jona do walki.

Kiedy zatem Jon Jones i Stipe Miocić zmierzą się w octagonie UFC? Dana White zdradził potencjalny termin walki. Zdaniem szefa organizacji UFC do walki Jones vs Miocić powinno dojść w wakacje tego roku.

Do walki powinno dojść w wakacje. To interesujące. Wydaje mi się, że wiele może zależeć od tego kto będzie zwycięzcą, natomiast w moim odczuciu wygrany powinien dać walkę Tomowi Aspinallowi. Wygrana nad Anglikiem pozwoli „ucementować” pozycję na topie, natomiast ewentualna porażka, cóż…

White zasugerował także, że wygrany starcia Jon Jones vs Stipe Miocić powinien bronić tytułu w pojedynku z Tomem Aspinallem. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że zarówno „Bones” jak i Miocić są już żywymi legendami UFC w kategorii ciężkiej i w boju z młodym, niebezpiecznym Anglikiem położyliby na szali nie tylko pas, ale także i całe „dziedzictwo”.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments