dana white ten zawodnik zawalczy na ufc 300 jim miller

Dana White zapewnia – ten zawodnik zawalczy na UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 grudnia 2023

Dana White udzielił długiej wypowiedzi na temat gali UFC 300. Organizacja UFC ma niezwykle ambitne plany wobec tego eventu. Dyrektor zapewnił, że Jim Miller zawalczy na jubileuszowej gali.

W długiej rozmowie z TNT Sports, Dana White poruszył temat wielce wyczekiwanej gali UFC 300. Będzie to jubileuszowe wydarzenie i przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie zamierzają złożyć wspaniałą kartę walk dopakowaną do granic możliwości doskonałymi nazwiskami.

Jest jeden zawodnik, który wystąpił na gali UFC 100, oraz UFC 200, a ostatnimi czasy otwarcie zapowiadał, że marzy mu się walka na kolejnej jubileuszowej gali. Tym fighterem jest Jim Miller, który na UFC 100 w 2009 roku pokonał Maca Danziga, a na UFC 200 w 2016 roku znokautował Takanoriego Gomiego. Oto jak White skomentował temat występu Jima na UFC 300:

– To jest doskonała historia. Zrobimy to dla was. Jim Miller będzie w karcie walk UFC 300. Możesz to traktować jako zaklepany temat. Wyślij smsy do Micka Maynarda i Seana Shelby’ego, że potrzebujemy Jima na tej karcie, tak żebym o tym nie zapomniał.

Następnie Dana White został zapytany o różnice pomiędzy UFC 300, a innymi galami PPV, jak zbliżająca się gala UFC 296.

– Jak spojrzysz na kartę nadchodzącej gali, jest świetna. W przypadku UFC 300 chcemy zrobić taką rozpiskę, żeby ludzie dosłownie stracili dla niej głowę. To co mamy w planach to wystawienie tak mocnych zawodników, na karcie wstępnej, że ludzie nie będą wierzyli, że to się dzieje naprawdę. Chcemy by fani pytali – 'Niemożliwe, to jest walka otwarcia? To szalone, tych dwóch zawodników nigdy nie powinno być na karcie wstępnej.’

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments