dana white punktował stricklanda

Dana White ujawnia jak punktował Strickland – Du Plessis – 'Myślałem, że on wygrał ostatnią rundę’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 stycznia 2024

Dana White w trakcie konferencji prasowej po UFC 297 został zapytany o to jak punktował walkę wieczoru. Dyrektor UFC wypowiedział się na temat walki Strickland – Du Plessis.

Na tradycyjnej konferencji prasowej po gali na pytania dziennikarzy odpowiadali zarówno zawodnicy jak i Dana White, dyrektor najlepszej ligi MMA na świecie. W pewnym momencie padło pytanie o to jak White punktował main event wydarzenia w Toronto.

Jak zatem dyrektor organizacji UFC punktował walkę wieczoru gali UFC 297? Okazuje się, że przed finałową rundą Dana White punktował 2-2:

– To śmieszne bo patrzałem jak przedstawiciele mediów punktowali, no i tak wygląda na to, że mniej więcej wychodziło to pół na pół. Ja też punktowałem 2-2 przed finałową rundą i myślałem, że Strickland wygrał ostatnią rundę. Osoby, które siedziały przy tym samym stole punktowały w drugą stronę. Także to była bliska walka.

Co na temat przebiegu walki Strickland – Du Plessis powiedział Dana White?

– Myślę, że Strickland wyglądał świetnie w dwóch pierwszych rundach. Ten prosty był piękny, nie widzi się prostego wyprowadzanego w takim stylu w MMA. Te proste zrobiły robotę bo oczy Du Plessisa zaczęły puchnąć i się zamykać. Sean zwolnił w trzeciej i czwartej rundzie natomiast Du Plessis szedł do przodu. Dricus zaczął mieszać ciosy z obaleniami. Naprawdę dawałem remis przed piątą rundą i pomyślałem 'ok zobaczymy kto bardziej chce wygrać’. To była właśnie jedna z tego rodzaju walk. Natomiast ja jestem jednym z tych, którzy uznają, że musisz to odebrać mistrzowi.

A wy jak punktowaliście walkę wieczoru gali UFC 297? Zgadzacie się z punktacją sędziów, a może waszym zdaniem to Strickland był lepszy?

Kto twoim zdaniem wygrał walkę wieczoru UFC 297?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments