Dana White o braciach Paul

Dana White: „To nie jest tak, że nienawidzę Jake’a Paula. Logan Paul jest genialny.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Dana White, prezes organizacji UFC wypowiedział się na temat braci Paul. White został zapytany o dziennikarzy o to co sądzi na temat wypowiedzi Jake’a Paula. Okazuje się, że prezes UFC nie ma Paulowi niczego za złe.

Jake Paul wielokrotnie otwarcie mówił, że Dana White okrada zawodników UFC z uczciwie zarobionych pieniędzy. To między innymi dlatego Paul postanowił związać się z PFL, wykupić udziały tej organizacji, a także pomóc w wypracowaniu odpowiednich umów dla innych gwiazd takich jak Francis Ngannou.

Mimo, że youtuber, który rozpoczął karierę w świecie boksu często krytykował White’a oraz niskie zarobki największych gwiazd UFC to prezes najlepszej ligi MMA na świecie nie ma mu tego za złe.

„To nie jest tak, że nienawidzę Jake’a Paula. Słuchajcie Jake Paul jest jednym z tych młodych gości, którzy wiele mówią, szukają atencji. On po prostu robi swoją rzecz, nie ważne, wszystko jest ok. (śmiech”

Następnie White wypowiedział się na temat Logana Paula, drugiego z braci, który jest pro-wrestlerem w WWE:

„Jego brat jest ku*wa genialny! Naprawdę jego brat pływa z wielkimi rekinami biznesu. Logan Paul jest geniuszem, świetnym biznesmenem. Naprawdę robi wielkie ruchy, wspólnie z KSI mają do tego głowę. Te dzieciaki robią swoje rzeczy i zarabiają przy tym prawdziwe pieniądze.”

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments