dana white potwierdza ian garry wypada z ufc 296

Dana White potwierdza złe wieści. Ian Garry wypada z UFC 296! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 grudnia 2023

Ian Garry nie wystąpi na sobotniej gali UFC 296 w Las Vegas. Dana White w krótkim materiale video potwierdził złe informacje.

Ian Garry miał wystąpić na gali UFC 296. „The Future” miał stanąć do boju z Vicente Luque, niestety do tego pojedynku nie dojdzie przez wzgląd na problemy zdrowotne Irlandczuka.

Dana White postanowił zareagować na plotki, które pojawiły się w sieci na temat tego zestawienia. Dyrektor organizacji UFC oficjalnie przekazał, że walka półśrednich została zdjęta z rozpiski sobotniego wydarzenia.

White potwierdził, że niepokonany Ian Machado Garry najpierw miał przeziębienie, które niestety szybko przerodziło się w zapalenie płuc, co wykluczyło udział zawodnika w gali UFC 296.

Co gorsza White nie powiedział nic na temat tego jakoby matchmakerzy szukali zastępstwa za chorego fightera co oznacza, że Vicente Luque także nie wystąpi na tej gali.

Jedyną nadzieją na utrzymanie Luque w rozpisce wydaje się zaproponowanie walki Belalowi Muhammadowi, który jest oficjalnym rezerwowym do mistrzowskiego starcia. To jednak oznaczałoby, że „Remember the Name” sporo zaryzykuje, gdyż ewentualna przegrana z Brazylijczykiem oznaczałaby koniec marzeń o mistrzowskim pasie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments