UFC ppv

Dana White o planach UFC: „Wszyscy chcą tam zrobić galę…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Dana White na konferencji prasowej po gali UFC w Kansas w rozmowie z dziennikarzami omówił nie tylko pojedynki, które odbyły się na gali lecz także podjął inne tematy. Prezes najlepszej ligi MMA na świecie został zapytany o galę UFC na Hawajach. Oto co powiedział White.

Max Holloway zanotował wygraną w walce wieczoru gali UFC w Kansas. Hawajczyk zastopował doskonałą serię Arnolda Allena. Na konferencji prasowej po gali padło więc pytanie o możliwość organizacji gali w tym wyspiarskim regionie Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Oto co na ten temat powiedział Dana White, prezes organizacji UFC.

„Jeśli przyjrzycie się historii i dawnym wypowiedziom to będziecie wiedzieć, że ja i bracia Fertitta (dawni właściciele UFC) zawsze chcieliśmy zorganizować galę na Hawajach. Wszyscy chcą tam zrobić galę. Niestety nigdy nie potrafimy się dogadać z lokalnymi władzami. Dlatego nie widzę szans na takie wydarzenie. Naprawdę posłuchajcie mnie, planujemy galę w Afryce, robimy eventy w krajach, o których nikt wcześniej by nawet nie marzył, ale nie potrafimy dopiąć gali na Hawajach.”

Pytanie padło zapewne nie tylko przez wygraną Maxa Hollowaya, lecz także ze względu na fakt, że Bellator zorganizuje w tym tygodniu nie jedną, a dwie gale na Hawajach, które odbędą się dzień po dniu 21 i 22 kwietnia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments