White komentuje Usman i Chimaev

Dana White na temat zestawienia Usman vs. Chimaev: „Kamaru przyszedł do mojego biura, on chce tej walki. Powiedziałem mu, że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2023

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie wypowiedział się na temat potencjalnego zestawienia Kamaru Usman vs. Khamzat Chimaev. Okazuje się, że były mistrz kategorii półśredniej wybrał się do biura szefa UFC by zabiegać o doprowadzenie do tego pojedynku!

Dana White w szczerej wypowiedzi ujawnił, że Kamaru Usman, były mistrz kategorii półśredniej stawił się w jego biurze i zabiegał o pojedynek z Khamzatem Chimaevem. Oto co dokładnie na temat tej sytuacji powiedział prezes UFC:

„To jest walka, której Usman chce, to żaden sekret. On dosłownie przyszedł do mojego biura i apelował o doprowadzenie do tego pojedynku. Powiedziałem mu, że go uwielbiam, że jest jednym z najlepszych zawodników z jakimi pracowałem w trakcie kariery, ale że w UFC nie organizujemy walk w catchweight. Naprawdę kocham z nim pracować, ma niesamowite osiągnięcia w tym sporcie, ale nie zrobię specjalnie dla niego walki w catchweight.”

Później White został zapytany czy wie co na temat tego zestawienia sądzi Khamzat Chimaev i czy jest chętny na konfrontację z Usmanem. Dana powiedział:

„Wiecie jaki jest Khamzat, jeśli ktoś gada źle na jego temat to on natychmiast będzie chciał się bić z tą osobą. On nie dba o to z kim walczy itd. W ostatnim czasie przekazywałem wam sporo ogłoszeń, teraz jednak nie mogę niczego potwierdzić, gdyż nie mamy tej walki podpisanej, ale mogę powiedzieć, że pracujemy nad czymś z teamem Khamzata.”

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments