dana white o covingtonie wolny i stary

Dana White krytykuje Covingtona: 'Wyglądał na wolnego i starego’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 grudnia 2023

Dana White nie miał zbyt wiele dobrego do powiedzenia na temat postawy Colby’ego Covingtona na gali UFC 296. Dyrektor UFC skrytykował pretendenta.

Dana White nie był zadowolony z występu Colby’ego Covingtona w walce wieczoru gali UFC 296. Dyrektor zarządzający organizacją UFC otwarcie skrytykował Amerykanina, który przegrał w main evencie gali w Las Vegas.

Słowa wypowiedziane przez White’a mogą także zostać uznane za sugestię do pozostałych zawodników organizacji UFC. Co dokładnie powiedział Dana?

– Moje spojrzenie na tę sprawę jest takie, że jeśli masz 35 lat na karku w tym sporcie i myślisz sobie 'Poczekam na swoją szansę’ to nie jest dobry pomysł. Dlatego, że ten sport na nikogo nie czeka.

– Colby wyglądał na wolnego, przegrywał wymiany zapaśnicze. Leon natomiast wyglądał świetnie, był szybki i wyglądało na to, że to właśnie przez to, że Covington był wolniejszy miał problem z radzeniem sobie z atakami mistrza. Nawet nie wspominam o tym, że Leon po prostu zniszczył nogę Colby’ego.

Dana White kontynuował swą wypowiedź zaznaczając, że po przekroczeniu 30-stki czas ucieka zawodnikom bardzo szybko, a niektórzy wciąż nie zdają sobie z tego sprawy.

– Colby wyglądał dziś na wolnego i starego. To jest moja opinia, natomiast myślę, że wielu się z nią zgodzi. Zawsze mówię, że jako zawodnik MMA nie możesz tylko siedzieć i czekać. Dlatego, że okno czasowe w którym startujesz i znajdujesz się w topowej dyspozycji jest niezwykle krótkie. Widzę, że zawodnicy, którzy zbliżają się do 35 lat nagle przestają prezentować się tak jak w przeszłości.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments