paulo costa ufc

Dana White krytycznie na temat Paulo Costy: „Pierd*lony szaleniec…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Dana White, prezes organizacji UFC był gościem w podcaście „Bussin with the Boys” produkowanym przez Barstool Sports. White wypowiedział się bardzo mocno na temat Paulo Costy, którego nazwał pierdolonym szaleńcem.

Paulo Costa od wielu miesięcy powtarza, że organizacja UFC nie docenia zawodników MMA z Brazylii i że oferuje im zdecydowanie niższe kontrakty od tych jakie dostają zawodnicy z USA.

Ponad to Brazylijczyk stwierdził, że w ostatnim czasie zaoferowano mu kontrakt na cztery walki, za który łącznie zarobiłby 500 tysięcy dolarów, czyli po 125 tysięcy dolarów za walkę. W skład tej umowy miał wchodzić kontrakt na pojedynek z Robertem Whittakerem na UFC 284.

Całą sytuację skomentował Dana White, który był gościem w audycji „Bussin with the Boys”.

„W ostatnim czasie miałem pewną sytuację, powiem wam o kogo chodzi – o Paulo Costę. To pierdolony szaleniec. Zachowuje się jak lunatyk… w pewnym sensie wyszedł do ludzi i powiedział publicznie jaką ofertę od nas otrzymał. To była wypowiedź najbardziej jak to możliwe oddalona od prawdy. Same kłamstwo. To było jakiś czas temu, mówię o tym po raz pierwszy, ale chciałem wam o tym powiedzieć. Prawda jest taka, że zawodnicy spodziewają się, że nie będę komentował takich spraw, że będę to miał w dupie, ale w tym wypadku tak nie jest. Zobaczcie zrobiłem nową umowę z Jonesem, i to na osiem walk. To samo z Seanem O’Malleyem, też na osiem walk. Prawda jest taka, że ci którzy odchodzą z UFC, odchodzą bo nie jesteśmy zainteresowani tym, żeby tu zostali, jesteśmy ok z tym, że odchodzą.”

Zostaw ocenę
0
0