Dana White do byłego mistrza ufc

Dana White do byłego mistrza UFC: „Kocham cię i twoją rodzinę, ale proszę przejdź na emeryturę”

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 20 sierpnia 2023

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie zwrócił się po gali UFC 292 do Chrisa Weidmana, byłego mistrza kategorii średniej. White dosłownie poprosił „All-Americana” o przejście na sportową emeryturę.

Chris Weidman przegrał z Bradem Tavaresem po jednogłośnej decyzji sędziów. Dla Weidmana była to czwarta porażka w pięciu ostatnich występach w octagonie UFC, a jeśli cofniemy się jeszcze bardziej wstecz to Amerykanin wygrał tylko dwie z dziewięciu ostatnich walk!

Chris największe sukcesy święcił 9-10 lat temu i nie ma się co dziwić, że nawet Dana White, prezes organizacji UFC zasugerował by były mistrz kategorii średniej przeszedł na emeryturę.

„Kocham Chrisa Weidmana, kocham jego rodzinę, ale myślę że powinien przejść na emeryturę. Rozmawiałem z doktorem Davidsonem, wygląda na to, że Weidman zerwał wiązadła w kolanie. Facet powrócił po fatalnej kontuzji i teraz spotkało go coś takiego. Czy tego chcemy czy nie czas biegnie nieubłaganie i nie jest naszym sprzymierzeńcem, tym bardziej w wypadku gdy ktoś jest profesjonalnym sportowcem. Zależy ile potrwa rehabilitacja po operacji kolana, ale możesz dołożyć do tego kolejną roczną przerwę. Chris kocham cię, ale proszę przejdź na emeryturę. Ten dzieciak nie ma nic do udowodnienia, on wiele lat temu pozbawił Andersona Silvę mistrzowskiego pasa, osiągnął wszystko co można było osiągnąć.”

Zostaw ocenę
24
15
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
10 miesięcy temu

Niestety z Chrisem jak z Vittorem…Najlepsi byli na towarze , wprowadzili kontrole i niestety lipa

Marcin
10 miesięcy temu

Z Chrisem jest jak z Vittorem…
Wprowadzenie kontroli antydopingowych skoczyło ich kariery 😂

Marcin
10 miesięcy temu

Chrisa jak i Vittora kariera została zakończona przez kontrole antydopingowe