dan hooker udusił producenta radiowego

Dan Hooker udusił producenta radiowego show Morning Rumble! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2023

Dan Hooker przechodzi aktualnie rehabilitację po operacji ręki. Hangman pojawił się w radiowym show Morning Rumble gdzie udusił trójkątem jednego z producentów.

Dan Hooker udowadnia, że przymusowy odpoczynek od zawodowych startów wcale nie musi być nudny. „The Hangman” musiał odpoczywać w końcówce roku po tym jak odnowiła mu się kontuzja ręki.

Na jednym ze sparingów Hooker doznał złamania w tym samym miejscu i konieczna była ponowna operacja. Nie oznacza to jednak, że zawodnik spędza czas bezczynnie, a wręcz przeciwnie pojawia się w studiu show „The Morning Rumble”, gdzie prezentuje techniki kończące.

Podczas ostatniej wizyty Hooker zademonstrował gilotynę po której producent Mitch Farr, mówił że nie było to tak trudne do przetrwania jakby się tego spodziewał. Tym razem Dan postanowił zapiąć duszenie trójkątne nogami.

Zawodnik organizacji UFC podjął trzy próby duszenia, z których każda zakończyła się sukcesem. Hooker przeciągnął jednak ostatnie duszenie czym uśpił producenta radiowego show. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments